Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

“Kutia e Fundit”, pas 10 vitesh rikthehet në ekran programi i preferuar i shqiptarëve: Do ta rinisim lojën aty ku e lamë…

spot_img

Lajme të ngjashëm

E sigurt që të gjithëve ju ka ngulitur para ekranit emisioni “Kutia e Fundit”, ku çdo ditë njerëz të ndryshëm bëheshin pjesë e lojës me para dhe dhurata. Ky program i drejtuar nga Enkel Demi u bë mjaft i famshëm dikur dhe pas 10 vitesh mungesë një lajm i mirë ka ardhur për të gjithë “adhuruesit” e këtij formati.

Me disa ndryshime të vogla “Kutia e Fundit” pas 10 vitesh do të rikthehet në ekranin shqiptar. Dikur transmetohej në “Tv Klan” tani do të vijë me risi në ekranin e ABC nga Enkel Demi dhe Edi Oga. Regjistrimet për të qenë pjesë e programit do të bëhen të premten me 30 Korrik, në orën 18:00 pranë televizionit ABC.

“Jemi vetëm pak javë larg rikthimit të një legjende televizive… Do ta rinisim lojën aty ku e lamë 10 vite më parë, me bamirës Kel Demin, i cili do të përpiqet t’ju bëjë “të pasur” dhe me mua, që do të bëj çmos që të qëndroni “të varfër”!, shkruan Goga në postimin e tij në “Facebook”.

Më shumë

spot_img