Hapësire reklamuese

Politikë

“Kushte fantastike”, Rama ndan pamjet nga gjimnazi ‘Asim Zeneli’ në Gjirokastër

Shkruar nga Newsbomb
“Kushte fantastike”, Rama ndan pamjet nga gjimnazi ‘Asim

Kryeministri i vendit Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me disa pamje nga gjimnazi “Asim Zeneli” në Gjirokastër.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, kreu i qeverisë shkruan shkruan se ambientet e reja sportive të shkollës së mesme, një investim i ministrisë së Arsimit dhe Sportit, krijojnë kushte fantastike për të rinjtë.

Mirëmëngjes dhe me terrenet e reja sportive të gjimnazit “Asim Zeneli” në Gjirokastër, një investim i Ministrisë së Arsimit dhe Sportit, ku janë krijuar kushtet fantastike për të rinjtë, duke mirëpritur edhe ndeshjet ndërmjet ekipeve sportive të qarkut, pjesë e lëvizjes sportive në shkolla, ju uroj një javë të mbarë”, shkruan Rama.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese