Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

“Kush vjedh votën do ta pësojë si ai i Elbasanit”, pendohet Xhelal Mziu: U kërkoj ndjesë shqiptarëve, e thashë nga emocionet e forta

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidati për deputet i Partisë Demokratike në Dibër, Xhelal Mziu bëri bujë me deklaratën e tij, ku tha se të gjithë njerëzit të raportojnë ata që blejnë votat pasi kanë ngritur disa struktura dhe kushdo që tenton do ta pësojë si ai i Elbasanit.

Përmes një deklarate për mediat, Mziu ka shprehur pendesën e tij, duke thënë se ishte i panevojshëm dhe u tha për shkak të emocioneve të forta të momentit.

albsig

Ai tha se do që të jetë i qartë se mbështet zgjedhje të lira dhe të ndershme, si dhe është kundër dhunës.

Deklarata e Xhelal Mziut:

Me sinqeritetin më të madh, shpreh keqardhjen time dhe pendesën time për komentin tim të panevojshem dje, për shkak të emocioneve të forta të momentit.

Dua të jem i qartë: Unë mbështes zgjedhje të lira dhe të ndershme dhe jam KUNDËR dhunës!

Jam penduar thellë për komentin tim dhe kërkoj ndjesë para gjithë shqiptarëve.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img