Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

Kush t’i paguan pushimet në Dubai? Enca e revoltuar: S’kam nevojë as për sheik as për princ! Mbylleni gojën, jam…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej dy ditësh këngëtarja Enca Haxhia ndodhet me pushime në Dubai.

 Ajo postoi disa foto nga shkretëtira arabe, teksa shfaqet e hipur mbi një motor dhe shkruan: “Sheikja e vetes sime”.

Por disa ndjekës mesa duket e kanë vënë në dyshim këtë dhe e kannë pyetur këngëtaren se kush ia ‘pagoi udhëtimin në Dubai’. E revoltuar Enca ka publikuar një video në Instagram në të cilën u kthen përgjigje ndjekësve teksa shprehet se është ‘bose’ dhe se nuk ka nevojë  për një sheik apo princ që t’i paguajë pushimet.

“Dua t’i përgjigjem njerëzve që pyesin a po të trajton sheiku mirë? Unë jam bos dhe s’kam nevojë as për sheik as për princ, as për një mashkull që të më paguajë pushimet. Jam një artiste prej vitesh tani dhe mund të arrij çdo që më dëshiron … E dyta, shumë vajza shkojnë në Dubai për qejfin e tyre, nuk është as Mars, as Hëna që të jetë e paarritshme për të shkuar. Për të gjithë meshkujt që u thonë femrave “kush po t’i paguan pushimet”, mbylleni gojën dhe boll u treguat injorantë, se komentet tuaja nuk vlejnë as dy cent. Por duket që nuk keni respekt për femrat, për mamatë tuaja, për motrat tuaja. Kështu që nëse je një nga njerëzit që bën komente të tilla, largohu nga profili im. Faleminderit dhe më lini të shijoj kohën time”- është shprehur këngëtarja Haxhia.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img