Tirana
overcast clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
90 %
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
Mër
4 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

Kush mori pjesë dhe kush e bojkotoi “foltoren” e Sali Berishës sot në Burrel

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-kryeministri Sali Berisha u ndal sot në “foltoren” e radhës në Burrel, ku u prit nga demokratët e këtij qyteti.

Dy ish-deputetët Bedri Hoxha dhe Roland Keta ishin te pranishëm në pallatin e Kulturës, të shoqëruar edhe nga ish-kryebashkiaku i Burrelit Nezir Rizvani, kryetarja e Forumit Rinor Demokrat Dega Mat, Denisa Vata, si dhe kryetarja e Forumit të gruas demokrate, Dea Kaziu.

Ndërkohë munguan deputetët Kreshnik Çollaku dhe Dhurata Çupi, si dhe kryetari i Partisë Demokratike Dega Mat, Arjan Lika.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img