Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
1kmh
75 %
Hën
9 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
11 °
E hënë, 6 Dhjetor, 2021
spot_img

Kush janë VIPAT që morën gjobë në ditëlindjen e Bes Kallakut, nga Arbana Osmani te Andi Lila dhe kryebashkiaku socialist

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4f8b492eb2f369abd7666b1f7328ce24

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img