Tirana
broken clouds
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
88 %
2.6kmh
75 %
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
15 °
E hënë, 29 Nëntor, 2021
spot_img

‘Kush janë më të mirë në s*ks, shqiptarët apo të huajt’, ja si përgjigjet Soni Malaj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

82522db874ab8f663117bf83a7920c74

Soni Malaj është një nga këngëtaret më të dashura për publikun dhe shumë e komentuar në mediat rozë.

Ndarja e saj nga balerini italian bëri bujë asokohe ndërsa së fundmi është përfolur dhe për fejesën me biznesmenin nga Tirana.

E ftuar në ‘Why not’ Soni ka zbuluar shumë gjëra të cilat nuk i dinim për të.

Një ndër pyetjet ishte se sipas këngëtares kush janë më të mirë në seks të huajt apo shqiptarët dhe përgjigja e Sonit ishte: Duhet të provohen shumë të huaj që të arihet një mendim. Varet se personi çfarë transmeton,çdo gjë është çështje energjie. Ne kemi receptorë, kemi energji jemi transmetues energjie varet se si dy persona ndërlidhen dhe kjo është e rëndësishme.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img