Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

Kush janë dy deputetët nga PS dhe PD që shoqëruan presidentin Begaj gjatë vizitës në Kosovë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Presidenti Bajram Begaj zhvilloi vizitën e parë zyrtare dy ditore në Kosovë. Begaj u takua me krerët më të lartë të politikës në vend si dhe me komandantin e trupave të KFOR.

Por gjatë vizitës dhe takimit me efektivët e Forcave të Armatosura shqiptare që janë pjesë e misionit paqeruajtës të KFOR në Kosovë, Begaj shoqërohej edhe nga dy deputetë të Kuvendit të Shqipërisë.

Deputeti Petro Koçi i Partisë Socialiste dhe deputeti Ferdinand Xhaferri i Partisë Demokratike kanë qenë pjesë e delegacionit gjatë takitmi me kreun e KFOR dhe efektivët e FA.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img