Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
66 %
1kmh
75 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
10 °
Sht
8 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Kush ishte 60-vjeçari që u hodh nga ‘Shefqet Ndroqi’, flet miku i tij: Ka qenë polic, jetonte vetëm se gruaja dhe fëmijët… (E PLOTË)

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

819f8b52b0d22285e86224f5b33bf8fd

Një 60-vjeçar u nda nga jeta pasi u vetëhodh nga ballkoni i spitalit “Shefqet Ndroqi”.

Sipas informacioneve për median, viktima Leonard Skabona ishte nga Rrësheni dhe prej 10 ditësh ndodhej në spital.

Mësohet se 60-vjeçari kishte punuar si shofer policie në vitet ’90 por më pas është larguar nga detyra.

 “E kam njohur rreth viteve 97-98, ka qenë një periudhë kohe oficer Policie, ka qenë një burrë me sjellje shumë korrekte, shumë normale. Nuk e di se cilat kanë qenë shkaqet e kësaj ngjarje, po di që pasi është larguar nga puna, dhe më pas është divorcuar me bashkëshorten. Këto kohët e fundit ka jetuar vetëm, pasi bashkëshortja dhe fëmijët kanë ikur në Greqi”, shprehet i njohuri i Skabonës për Fax News.

Ky është rasti i pestë i vetëvrasjes së të infektuarve duke u hedhur nga spitali.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img