Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
78 %
1kmh
0 %
Mar
36 °
Mër
39 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
33 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Kush i fiton zgjedhjet e 25 prillit? Astrologu shqiptar ‘lexon yjet’ dhe bën parashikimin

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

129ca93417f3c0ba71531daa7b7ca31a

Jofiel Koço është një astrolog shqiptar i cili ka përfunduar studimet në Universitetin e Këlnit në degën e Shkencave Okulte Orientale.

Mbrëmjen e djeshme ai ka qenë i ftuar në programin ‘Expuls’, ku bëri një bilanc lidhur me faktin se kush nga kandidatët do të jetë më i favorizuar në zgjedhjet e 25 prillit.

Sipas tij ‘yjet’ do të jenë në favor të kreut të PD-së Lulzim Basha, teksa ky fat nuk do të ndjek kryeministrin Edi Rama.

“Astrologjikisht, Basha si shenjë karriere dhe shenjë lartësimi, i ka të gjitha shanset të pakten sipas astrologjisë për t’u bërë kryeministër” u shpreh Jofiel Koço.

Kujtojmë që Basha i përket shenjës së binjakëve, ndërsa kryeministri shenjës së gaforreve.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img