Tirana
overcast clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
55 %
1kmh
90 %
Die
20 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
21 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

Kush i dha fund? Zbulohet arsyeja e ndarjes së Albi Nakos nga Alba Hoxha

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

83d1c822092f61a5efc54675506da59c scaled

Pas divorcit me balerinën Klaudia Pepa, Albi Nako u përfol për një lidhje me bukuroshen Alba Hoxha, por ndonëse asnjëri prej tyre nuk e pranoi, faktet tregonin të kundërtën.

Mirëpo, nga shenjat e fundit u kuptua se çifti i ka dhënë fund marrëdhënies, madje fshinë njëri-tjetrin nga Instagrami.

Burime për ‘iconstyle.al’ kanë mësuar përmes burimeve të afërta me dyshen, se arsyeja e ndarjes janë bërë prindërit e Albës.

Sipas burimeve, kanë qenë prindërit e balerinës ata të cilët nuk e miratonin lidhjen dhe kjo për shkak të diferencës në moshë mes saj dhe koreografit të njohur.

-640-0-5b2e3eee78fdc.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img