Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
26 °
Mar
35 °
Mër
37 °
Enj
39 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Kush është ylli i hokejit i dashuruar me Afërdita Dreshajn. Fotot e çiftit në intimitet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

268a4a89c5c6b64a11a4efa63b765d7d

Po e jetojnë lidhjen e tyre me intensitet, edhe pse e kanë bërë publike shumë kohë më parë. Afërdita Dreshaj dhe lojtari çek i hokejit Jakub Kindl postojnë përherë e më shumë foto ku tregojnë dashurinë që ndjejnë për njëri-tjetrin.

Në pishinë, mes miqsh, duke u puthur…

Afërdita Dreshaj, e cila u nda nga Shpat Kasapi dhe u përfol për një lidhje me aktorin Leonardo DiCaprio, tashmë duket se e ka gjetur ‘’gjithçka që i duhet’’, së paku nga ato që shkruan në diçiturat e fotove.

‘’Dashuri  në diell’’, shkruan në njërën nga fotot, teksa puth të dashurin e saj.

Po kush është ai? Ai është një lojtar i talentuar i hokejit, mbrojtës dhe quhet Jakub Kindl. Është çek, por luan për skuadrën amerikane  ‘’Florida Panthers’’. Është vetëm 29 vjeç.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img