Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
78 %
1.5kmh
75 %
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
38 °
Mar
31 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

Kush është shqiptari që po sfidon Edi Ramën në Mynih

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Skica e Ramës që mendohet se është shitur në Gjermani, ende e pakonfirmuar

 

LEXO EDHE:NE MYNIH SHPERNDAHEN FLETPALOSJE KUNDER RAMES, ESHTE NJERI I TERRORIT DHE JO ARTIST

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img