Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Kush është punonjësi i Bashkisë që i firmosi gjobën Lulzim Bashës?

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një gjobë e majme kryetarit të Partisë Demokratike Lulzim Bashës, pas protestës së djeshme për dëmet që u bënë te Kryeministria, nëpër rrugë e te bunkeri.

Po kush është punonjësi që ia firmosi gjobën 160 milionëshe? Ai quhet Besmir Karaj, punonjës i policisë bashkiake dhe është djali i kryetarit të Partisë Demokratike të Fushë-Krujës Sabri Karaj.

Basha sot e tha qartë që s’ka ndërmend ta paguajë gjobën, madje: ”Do t’i çojë një kastravec 136 milimetra të gjatë”,  kryebashkiakut Erion Veliaj.

Besmir Karaj, u përfol shumë për gjobën me firmën e tij, pasi edhe pse është punonjës i policisë bashkiake ai është djali i kryetarit të Partisë Demokratike të Fushë-Krujës Sabri Karaj.

Kreu i PD-së Lulzim Basha e tha qartë dje që s’ka ndërmend ta paguajë gjobën, madje thënë nga ai, ka ndërmend: ”T’i çojë një kastravec 136 milimetra të gjatë”,  kryebashkiakut Erion Veliaj.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img