Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

‘Kush është për peshkim’, Trejsi Sejdini ngacmon fansat me foto nudo nga plazhi

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

06181669b02e22adddc6ad9dc6f48f93

Ajo është një nga vajzat shqiptare më simpatike dhe padyshim një nga më të komentuarat. Bëhet fjalë për Trejsi Sejdinin, ish-miss Universi 2018.

Trejsi është mjaftueshëm aktive në Instagram, teksa pas një pauze disa ditore, ka publikuar një sërë fotosh të nxehta që kanë ngacmuar imagjinatën e të gjithëve.

Para tre ditësh ajo publikoi një foto ulur në shkallë, teksa kishte mbuluar pjesën intime me kapele.

Sot, bukuroshja publikoi një foto nga bregu i detit, krejtësisht nudo, por u kujdes që të mbulonte pjesët intime me një rrobë plazhi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img