Tirana
clear sky
29.5 ° C
29.5 °
29.5 °
51 %
1kmh
0 %
Enj
29 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
36 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

“Kush është mësuese më e mirë?”, 22-vjeçarja vret kolegen me thikë pas debatit në kampin veror (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një mësuese në një kamp veror në Rusi për fëmijë goditi me thikë për vdekje kolegen e saj pas një debati se kush ishte më e mirë në punën e tyre.

20-vjeçarja Alla Filatova, vdiq në vendin e ngjarjes nga një plagë në gjoks pas një mosmarrëveshjeje të raportuar me Alexandra Osipova, 22 vjeç, në kampin veror për fëmijë Dobroye.

Pas ngjarjes, Osipova u ndalua në kampin veror rezidencial.

Sipas hetimeve paraprake, dy mësueset kishin konsumuar pije alkoolike dhe sherri mes tyre kishte nisur se kush ishte mësuese më e mirë.

Më shumë

spot_img
spot_img