Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
2.6kmh
0 %
Mër
13 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

Kush është kundërshtar më i fortë, Basha apo Berisha? Rama: Të dy i përkasin një familje të…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

I pyetur se cili ëhstë kundërshtar më i fortë, Sali Berisha apo Lulzim Basha, kryeministri Edi rama është përgjigjur duke thënë se ata janë të dy njësoj.

Sipas tij, sherri mes Bashës dhe Berishës është sherr në një familje të shthurur.

Kush është kundërshtar më i fortë

Rama: S’kam asnjë preferencë, s’ka asnjë lloj ndryshim, është një sherr në një familje të shthurur.

Me kë do i fitonit më lehtë zgjedhjet?

Rama: Zgjedhjet i fiton PS, të gjithë bashkë këta që kemi , i kemi mundur.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img