Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
52 %
0.5kmh
0 %
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
21 °
E martë, 19 Tetor, 2021
spot_img

Kush është hajduti i makinave që u arrestua në Tiranë, porositi 3 vrasës me pagesë për ekzekutimin e 20-vjeçarit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

705872dbfe81da7bc83eeb7654e60bdb

Policia arrestoi një 39-vjeçar në Tiranë, pasi dyshohej si autori i vjedhjes së 8 makinave.

Sipas njoftimit të policisë, 39-vjeçari Mirdash Osmani nuk është një person i panjohu8r për policinë.

Osmani është arrestuar në vitin 2015 për një vrasje të mbetur në tentativë.

Ai kishte porositur 3 vrasës me pagesë me inicialet B.L, L.XH dhe V. C, për të ekzekutuar 20-vjeçarin me iniciale F.A. me të cilën kishte konflikte.

Po ashtu me 15 mars të vitit 2019 është përfshirë në një tjetër konflikt, pasi ëhstë plagosur me armë zjarri në Bulqizë nga Malvin Skara.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img