Tirana
scattered clouds
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
53 %
2.1kmh
40 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
31 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

Kush është gruaja e skandalit të gjyqtarit të Gjirokastrës dhe hije dyshimi mbi regjistrimin

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditën e djeshme emisioni investigativ “Stop” i gozhdoi të gjithë para ekranit duke publikuar skandalin e gjyqtarit nga Gjirokastra që i kërkonte favore seksuale një gruaje për fitimin e një çështjeje.

Guximtar Boçi i ka kërkuar favore seksuale shtetases me iniciale R.I., nënë e dy fëmijëve dhe e divorcuar.

Por sipas burimeve të newsbomb.al. të dy kanë miq dhe biseda është regjistruar para se të niste procesi. Në një moment, zonja ka kërkuar nga gjyqtari një favor por kur ky i fundit nuk ka pranuar , atëherë ajo ka nxjerrë këtë regjistrim nga arkivi.

Burimet bëjnë me dije se gruaja njihet si mbështetëse e Partisë Socialiste në Gjirokastër ndërsa i ati një nga themeluesit e PD-së.

LEXO EDHE: Gazetari nga Gjirokastra: Videon e ka servirur Eni Çobani, vajza dhe gjyqtari janë miq

LEXO EDHEGRUAJA QË I PUBLIKOI SKANDALIN GJYQTARIT, E PËRFSHIRË NË NJË TJETËR SKANDAL: PSE ENI ÇOBANI I THA SAIMIR KODRËS SE E DINTE PARA TIJ

Më shumë

spot_img