Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Kush është gruaja e bankierit që harxhoi plot 700 mijë euro brenda një pasditeje

spot_img

Lajme të ngjashëm

74098a16948c4a2e77a301736fcf6b7a

Quhet Zamira Hajiyeva dhe harxhoi me shumë se sa harxhon një shqiptar normal për një jetë të tërë.

 

Sipas Daily Mail, 55-vjeçarja është gruaja e bankierit Jahangir Hajiyev, një nga personat me të pasur në Azerbaixhan me pasuri të llogaritur mbi 80 milion euro.

Ajo ishtë në udhëtim në Londer atje ku beri ‘shopping’ dhe shëtitje. Në fund të dites, pa llogarinë e saj të reduktuar me 700 mijë euro!

Ajo i harxhoi paratë me bizhuteri të argjenta, me rroba të shtrenjta dhe kafe. Deri tani llogaritet që 55-vjeçarja ka harxhuar plot 13 milion euro për ‘shopping’ në udhëtimet e saj.

Një grua që me siguri nuk mund t’i lesh kartën e kreditit.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img