Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Kush është bebi në foto?!

Shkruar nga Newsbomb

E njihni?! Po ju japim disa indikacione.

Është këngëtare, ka një nishan në buzë, dhe është binjake me Pamela Anderson për nga madhësia…

Po, e gjetët. Çiljeta Xhilaga është bebi në foto. 

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese