Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

“Kush është ai të më thotë ku*vë”, PLAS sherri, e krahasoi me femrat “që rrinë me këmbët hapur”, Blerimi kërcënohet me jetë nga të afërmit e Antonelës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Antonela Berisha dhe Blerim Dauti dy konkurrentët e “Përputhen” në çdo puntatë të emisionit nuk qëndrojnë pa debatuar me njëri-tjetrin. Madje, madje nuk janë kursyer as ofendimet si nga ana e Blerimit po ashtu dhe Antonelës.

Së fundmi në rrjet po qarkullon një video në të cilën Blerimi dëgjohet teksa i thotë Antonelës: Je si ato femrat që rrinë me këmbë hapur.  Kjo fjalë nuk është pritur aspak mirë nga Antonela e cila nuk ka përmbajtur lotët dhe mes lotësh i drejtohet Atdheut: Kush është ai të më thotë mua ku*vë?!

albsig

Për të gjithë këtë situatë të krijuar Blerimi ka dhënë një sqarim duke thënë se nuk e kishte ofenduar Antonelën dhe tregoi se ka marrë kërcënime nga persona të panjohur që i janë prezantuar si të afërm të Antonelës.

“Nuk ma lejon kultura që ti quajë femrat ku*vë dhe herë tjetër mos thuaj ashtu. Kam pasur dhe kërcënime nga mesazhe të shumta që thonë jam kushëriri i Antonelës dhe thonë do të bëj kështu do të bëj ashtu.

Nëse ti nuk ke lidhje me këtë gjë nuk ka problem, por nëse janë të vërteta bujrum të vijnë të gjithë ata që më kanë kërcënuar këtu tek Top Channel në Kashar dhe ua tregoj unë kush është Blerm Dauti.

Unë nuk të kam thënë ku*vë. Ka qenë batutë, nuk ka qenë ofendim sepse mua nuk ma lejon edukata”, tha Blerimi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img