Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Kush është 40-vjeçari që u masakrua me thikë në ish-Bllok, i arrestuar për shfrytëzim prostitucioni në Itali

Lajme të ngjashëm

Personi që shihni në foto është Eder Dorzi, i cili u masakrua me thikë 3 ditë më parë, teksa ishte në një lokal në ish-Bllok duke pirë kafe.

40-vjeçari ishte në tavolinë, kur dy persona iu afruan dhe qe qëlluan 27-herë me thikë. Në lidhje me ngjarjen policia ka shpallur në kërkim Maren Hoxha 27 vjeç dhe Heridon Hasa 27 vjeç.

Mirëpo bëhet me dije se Eder Dorzi është një emër i njohur për policinë, pasi ai më herët ka qenë i dënuar në Itali për prostitucion.

40-vjeçari ndodhet në spitalin e Traumës në gjendje kritike dhe sipas familjarëve ka 27 plagë në trup të shkaktuara nga goditjet me thikë dhe rrezikon që të paralizohet, pasi nuk i lëviz dot këmbët dhe duart. Ende nuk dihen shkaqet e konfliktit dhe 40 vjeçari deklaron se nuk ka konflikt me njeri.

Lexo edhe: “Ngjarja u fsheh për arsye hetimi”, policia reagon pas masakrimit të 40-vjeçarit në ish-Bllok: Janë shpallur në kërkim dy persona (EMRAT)

PAMJE TË RËNDA/ Ishte duke pirë kafe në një lokal në Bllok, dy persona qëllojnë 27 herë me thikë 41-vjeçarin


Më shumë