Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

Kush do e fitojë? Fituesi i “Big Brother 6” nxjerr emrat e finalistëve

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fituesi i Big Brother 6 Anaid Kaloti është një ndër komentuesit e rregullt e edicionit të ri të këtij formati.

Së fundmi i ftuar në emisionin #Exupls, ai ka thënë se në finalen e “Big Brother Vip”do të jenë katër konkurrentë të cilët do të jenë: Arjola, Iliri, Donaldi dhe Monika.

Sipas tij këta katër konkurrentë e meritojnë finalen pasi kanë dhënë shumë që prej ditës së parë në shtëpinë më të famshme të momentit.

Ndërsa, sa i përket emrit të fituesit Anaidi nuk ka dhënë një të tillë, por ka ironizuar duke thënë se atë e di Dalina Buzi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img