Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

Kurti viziton në spital policin që u plagos në veri: Me zyrtarë të tillë mbahet shteti në këmbë, kriminelët do të dënohen

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, ka vizituar në spital policin e Kosovës  i cili mbeti i plagosur mbrëmjen e djeshme në veri të Kosovës, pasi u sulmua nga persona të armatosur. Ai është operuar dhe tashmë  rreziku ka kaluar.

Kurti thotë se me zyrtarë si Ekrem Neziri, mbahet shteti dhe se kriminelët do të ndiqen dhe dënohen.

“Ekrem Neziri, polici që u plagos mbrëmë në veri të Kosovës, është operuar me sukses të plotë sot në QKUK. Vullnetin e kishte të fortë, kurse shëndetin e mirë. Me të këtillë zyrtarë mbahet shteti. Kriminelët do të ndiqen e dënohen”, ka shkruar Kurti.

Më shumë


spot_img

spot_img