Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
29 %
4.6kmh
0 %
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
28 °
E hënë, 14 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Kurrgjë nuk është bërë për Veriun”, Rama publikon videon nga Tropoja: Do të bëhet akoma më shumë në mandatin e tretë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

df9d65a1004a300a564b501566d40c19

Kryeministri Edi Rama ditën  e sotme e ka nisur me një video nga Tropoja.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, ai ka postuar një video ku shihen ndryshimet e bëra në këto vite, teks shkruan se puna në Veri të Shqipërisë, vijon njësoj si në të gjithë vendin

“MIRËMËNGJES dhe duke iu kujtuar që Tropoja është në Veri atyre që shkruajnë këtu se kurrgjë nuk është bërë për Veriun, si edhe duke ju thënë të gjithëve se shumë më shumë duhet e do të bëhet akoma, nga Veriu në Jug mandatin e tretë, ju uroj një ditë të mbarë,” shkruan Rama.

 

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img