Tirana
light rain
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
44 %
1kmh
40 %
Enj
13 °
Pre
11 °
Sht
10 °
Die
7 °
Hën
7 °
E enjte, 2 Shkurt, 2023

“Kurrë mos u ngatërroni me shqiptarët”, mesazhi i Loredanës pas fitores së Zvicrës, gjesti që bën për serbët (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zvicra shënoi fitore mbrëmjen e djeshme ndaj Serbisë me rezultatin 3-2, për të kaluar në mesin e 16-të më të mirave të Botërorit.

Këngëtarja  Loredana Zefi, e cila jeton në Gjermani, nuk e ka fshehur gëzimin për këtë fitore, duke postuar momente pikante nga ndeshja.

“Kurrë mos u ngatërroni me shqiptarët”, ka shkruar Loredana në mbishkrimin e një fotografi të Xhakës dhe Shaqirit.

Ndërsa në një foto tjetër, reperja shqiptare shfaqet e mbështjellë me flamurin kuq e zi dhe nxjerr gishtin e mezit për të sharë kundërshatërt, pra serbët.

Më shumë


spot_img









spot_img