Tirana
broken clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
64 %
1.5kmh
75 %
Mër
35 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
31 °
Die
23 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

“Kur vdiq kontrollova arkivolin që të sigurohesha”, shokon aktorja e njohur: Gjyshi më abuzonte dhe gjyshja e ndihmonte

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja, Sharon Stone në librin e saj të titulluar ‘Bukuria e të jetuarit dy herë’. Ka zbuluar momente mjaft të vështira të jetës së saj.

Ky libër është i mbushur plot me kuptime të aktores ku një prej historive është zbuzimi seksual nga gjyshi i saj kur ajo ishte fëmijë.

albsig

Stone tregon se si ajo dhe e motra u morën në dhomë nga gjyshi i tyre kur ishin ende fëmijë dhe më pas ka qenë gjyshja ajo e cila mbylli derën duke u bërë bashkëpuntorja e bashkëshortit të saj në këtë krim makabër.

Kur gjyshi i saj vdiq aktorja ishte 14 vjeç dhe shkruan që u fut në akrovolin për tu siguruar që ai kishte vdekur.

‘Unë e  trazova për të parë nëse ai lëvizte dhe isha shumë e lumtur që ai më në fund kishte vdekur. Unë e shikova Kellyn dhe ajo e kuptoi,  ajo ishte 11 vjeç dhe kuptoi se gjithçka mbaroi’- shkruan në libër Sharon Stone.

Në të njëjtin vit ku gjyshi humbi jetën Stone tregon se ajo pësoi një aksident të rëndë i cili I la një shenjë të madhe në qafë , me ndihmën e operacioneve plastike tani nuk i duket.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img