Tirana
scattered clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
41 %
4.1kmh
40 %
Mër
23 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
28 °
Die
30 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

“Kur u liberalizuan vizat, kryeministri qante me dëshpërim”, deputeti sulmon Ramën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Sot Shqiperia ka vetem nje armik per hapjen e negociatave ai eshte kryeministri dhe jo europianet.

Më shumë

spot_img