Tirana
scattered clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
77 %
1kmh
40 %
Enj
27 °
Pre
28 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
30 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

‘Kur të vijë Veliaj në krye të PS do i heqi veteranët, apo s’do jetë ndonjëherë kryetar?’, Spiropali: Parashikimet me filxhanë i bën dikush tjetër. Rama merr të 3-tin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cb7519e05f4af5cbe5b4e04f33f44295

Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali, sot në ditën e saj të lindjes ka folur dhe për të ardhmen e PS.

E pyetur nga gazetari Endri Xhafa, lidhur me Erion Veliaj dhe vendimet që mund të marrë ai nëse bëhet kryetar i PS, Spiropali tha se nuk bëjnë parashikime dhe se Rama do marrë mandatin e tretë e do jetë në krye të PS.

Pyetje: Kur Veliaj të vi në krye të PS do i heqi të gjitha figurat veterane në parti; nuk do të ketë mundësi të heqi asnjë sepse deri në atë kohë do i ketë spastruar Rama apo Veliaj nuk do të bëhet ndonjëherë kryetar i PS-së?

Spiropali: Ne nuk bëjmë parashikime. Parashikimet me filxhanë i bën dikush tjetër, ia kemi lënë atyre në dorë. Ne besojmë te energjia, te produkti dhe ka një kohë për t’i diskutuar të gjitha këto. Dhe koha tani është të shkojmë në zgjedhje dhe të fitojmë. Është koha që Rama të marrë mandatin e tretë.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img