Tirana
light rain
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
73 %
2.1kmh
75 %
Sht
22 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
33 °
Mër
34 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

“Kur të tjerët merren me virgjërinë time”, Fifi surprizon me postimin e fundit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja kosovare Filloreta Raçi, ose e njohur ndryshe si Fifi, ka qenë në qendër të mediave rozë ditët e fundit. Shkak për këtë u bë një postim i saj në Instagram dedikuar të dashurit, Adisit.

E ndërsa kjo solli edhe një “sherr” mes saj dhe Zhaklin Lakatarit.Por së fundmi Fifi ka paralajëmruar se do të sjellë së shpejti këngën e saj më të re. Ajo ka thënë se do të jetë duet dhe ka ftuar fansat ta gjejnë se me kë.

albsig

“Nderkohe qe te tjere po mirren me virgjeritetin tim une po paralajmeroj qe per nja 5-6 dite del ni super Djegie me ereza “Tallavaje” lol Ft Fifi ? Guess with who”, ka shkruar Fifi.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img