Tirana
few clouds
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
72 %
1.5kmh
20 %
Sht
14 °
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
E shtunë, 3 Dhjetor, 2022

“Kur të shan ty Spiropali, o hapu dhe”! Qytetari revoltohet me ata që shajnë Berishën

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha, zhvilloi këtë pasdite një bashkëbisedim me qytetarët e Gramshit.

Në një moment një qytetar mori fjalën dhe shprehu revoltimin e tij  kur dëgjon ministren Elisa Spiropali duke sharë doktorin në parlament.

“Ne 45 vite na rrahu partia e punës, tani fillloi dhe matrapiku, na rrahu dhe ai. Doktor unë jam gjithnjë me ty, por jam dhe kritik se ti në ’92 partinë e punës duhet ta kishe hequr me ligj. Kur dëgjoj që të shan ty Spiropali them o dhe hapu. Ku është? Të shahesh nga Spiropali është të hapësh varrin. Këto janë tëra të tuat. Këta i njohëm ne, por të kemi njohur edhe ty. Gramshi është i harruar. Me doktorin doja të flisja përballë me  jë kafe, Unë jam helmuar shumë herë kur na thërriste Luli. Doktor mos na thirr kot në Tiranë, atë ditë që do të na thërrasësh në Tiranë, ne do të marrim pushtetin”, u shpreh qytetari.

Më shumë
spot_img
spot_img