Tirana
clear sky
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
86 %
0kmh
0 %
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
Pre
14 °
E hënë, 28 Nëntor, 2022

Kur takimi i parë nuk shkon siç duhet, vajza “bllokohet” në shtëpinë e djalit që e ftoi për darkë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Supozohej të ishte një takim normal, por vajza u detyrua që të izolohej për ditë të tëra tek shtëpia e djalit që e takoi për herë të parë për shkak të Covid-19. 30-vjeçarja e identifikuar vetëm me mbiemrin e saj Ëang, shkoi për të takuar djalin për një darkë në shtëpi më 6 janar në qytetin e saj të lindjes, Zhengzhou, në Kinën qendrore.

“Unë po plakem, familja më ka prezantuar me 10 persona”, ka thënë ajo në një video në rrjetet sociale.

“Djaloshi i pestë donte të tregonte aftësitë e tij në gatim dhe më ftoi në shtëpinë e tij për darkë”.

Ndërsa po bëhej gati të kthehej në shtëpinë e saj pas darke, ajo kuptoi se e gjithë lagjja ishte futur në izolim. Kështu në pamundësi për t’u larguar e reja u detyrua që të qëndronte te shtëpia e djalit që sapo kishte njohur.Më vonë ajo postoi video duke gatuar në shtëpinë e tij.

Më shumë
spot_img
spot_img