Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
19 °
Hën
16 °
Mar
9 °
E premte, 24 Mars, 2023

“Kur puna bëhet me pasion, trafiku zhduket”, gazetarja komplimenton policin e Rrugores në Tiranë (VIDEO)

Lajme të ngjashëm

Gazetarja dhe moderatorja e njohur Alma Çupi ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram një video të një efektivi të Policisë Rrugore të Tiranës. Ajo e komplimenton efektivin për punën me pasion dhe zhbllokimin e trafikut në rastin konkret.

“Djali i Petreles i papare! I dha drejtim makinave me pasionin e tij. Kur puna behet me pasion dhe trafiku zhduket”, shkruan Alma Çupi.

Mirëpo, ajo që bie në sy në postimin e saj është se “djali i Petrelës, siç e cilëson gazetarja, njihet dhe nga komentuesit e tjerë për punën që bën me pasion çdo ditë në rrugët e zhurmshme të Tiranës. “Gaz Sinani është më i miri”, komentojnë disa prej tyre.

Më shumë