Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Kur policët e dinë se je ‘’Shteti’’ të tolerojnë…edhe kur parkon gabim (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kur policët e dinë se je ‘’Shteti’’ të tolerojnë…edhe kur parkon gabim. Kjo është një foto ku duket qartë që dikush, për të përfituar nga parkimi në një vend të gabuar ka nxjerrë si mbrojtje tabelën që shihni në xham dhe ka parkuar keq, në rrethrrotullim.

Kuptohet askush nuk e ka gjobitur, as lëvizur me karrotrec nga policët rrugorë…Kur mendojnë se është ‘’Shteti’’.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img