Tirana
clear sky
15.4 ° C
15.4 °
15.4 °
60 %
1.4kmh
5 %
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
29 °
E shtunë, 21 Maj, 2022
spot_img

Kur Pandi drejtonte FRESSH

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në 23 vjetorin e Forumit Rinor Eurosocialist, ra në sy që një ndër drejtuesit kryesorë të këtij forumi në kohët më të vështira, Pandeli Majko, nuk foli. Madje, kjo u raportua edhe në media. Dukej paksa e çuditshme, sepse të rinjtë e kujtojnë gjithmonë me nostalgji figurën e tij rinore në drejtimin e FRESSH. Por ndërsa të rinjtë e të vjetrit e sotëm ia kanë harruar këtë kontribut, duket se nuk e harron vetë Pandi dhe freshistët e tjerë të asaj kohe. Në facebook, ditën e djeshme qarkullonte një foto ku duken dy zyrtarët e sotëm dhe freshistët e djeshëm, Pandeli Majko e Petro Koçi. Epo, pas 23 vitesh, gati një çerek shekulli, memorja është fshirë, e personazhet, nuk janë më ata…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img