Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
76 %
1kmh
90 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

“Kur njeriut t’i mungojë zemra nuk asht më njeri”, Rama kujton At Zef Pllumin në ditën e lindjes

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama kujton sot në ditën e tij të lindjes, fratin françeskan At Zef Pllumi. Kryeministri ka postuar një foto të At Zef Pllumi dhe një nga thënjet e tij.

“Kur njeriut t’i mungojë zemra nuk asht më njeri”, shkruhet në postim.

“Fjalët e mbrëmjes”, shkruan kreu i qeverisë, teksa në këtë mënyrë kujton At Zef Pllumbin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img