Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
43 %
3.1kmh
75 %
Enj
10 °
Pre
7 °
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
5 °
E enjte, 20 Janar, 2022

Kur ke bërë s*ks për herë të fundit? Pas pyetjes së gazetarit Roza Lati çohet nga studio dhe…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Moderatorja e njohur Roza Lati ka qenë e ftuar mbrëmë në emisionin “Expuls”.

Moderatorja nuk i ka shpëtuar edhe pyetjeve pikante që i ka bërë gazetari Ronaldo Sharka. Një ndër pyetjet ishte se kur kishte kryer marrëdhënie seksuale për herë të fundit.

E ajo nuk nguroi aspak të përgjigjet duke thënë se ishte një javë më parë në Amsterdam, teksa ngrihet nga karrigia duke qeshur.

Pjesë nga biseda:

Gazetari: Kur ke bërë seks për herë të fundit?

Roza: Për herë të fundit, kur isha në Amsterdam

Gazetari: Kur ke qenë në Amsterdam ti?

Roza Ngrihet nga vendi duke qeshur

Roza: Para një jave…

Gazetari: A po tani herët, po në Shqipëri këto ditë

Roza: Jo këto ditë jo…

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img