Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

“Kur ikën macja…”, shfaqet edhe sonte në Teatrin e Elbasanit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Komedia zbavitëse “Kur ikën macja..” është shfaqur dje dhe do të shfaqet dhe sonte në teatrin “Skampa” të Elbasanit. Në orën 19.00, aktorët do të sjellin në qytet të qeshura pafund përmes interpretimeve të tyre të shkëlqyera.

Për të parë shfaqen sonte në Elbasan, mund të rezervoni vendin tuaj në numrin: 069 4825 145.

albsig

spring

Komploti i komedisë është i thjeshtë, por i rrezikshëm dhe rrjedh si breshëri e pandërprerë automatiku. Dy motra vendosin të shkojnë me pushime në Paris, ndërkohë që dy baxhanakët ftojnë në shtëpi “dy kotele” simpatike seksi. Pikërisht atëherë gjërat fillojnë të ndërlikohen.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img