Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
73 %
1.5kmh
0 %
Hën
35 °
Mar
36 °
Mër
36 °
Enj
34 °
Pre
29 °
E hënë, 27 Qershor, 2022
spot_img

“Kur ikën macja…” në Durrës, shfaqja që do ju dhurojë të qeshura pafund më 28 dhe 29 maj

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

“Kur macja është zhdukur …” shanset janë që ajo të shfaqet kur nuk e prisni! Dhe pastaj rrjedha e ngjarjeve komike në këtë komedi të shkëlqyer situative britanike mund të marrë një ritëm marramendës dhe argëtimi i audiencës mund të dalë plotësisht jashtë kontrollit.

Muaj mjalti në Saint Tropez? Po! Por në 20 vjetorin e martesës??? Si do të përballen me ngacmimet e njëri-tjetrit dy çifte gazmore angleze me 20 vite përvojë? Si të zgjoni një pasion të egër tek burri juaj është i keq?

albsig

spring

Si po përpiqet të vazhdojë me kunatin e tij të varur nga seksi? Si t’i bëni përshtypje një motre të pasur të edukuar dhe të mos e vrisni me salmon të tymosur?

Dhe a mund të ndihmojë një furçë tualeti me imazhin e një çifti mbretëror në vetëvrasjen e një 20-vjeçareje të bukur? – Përgjigjet mund të jenë abstrakte befasuese! E vetmja e parashikueshme këtë mbrëmje do të jetë 2 orë humor marramendës.

“Kur ikën macja…” do të shfaqet në fundjavë në Teatrin “Aleksandër Moisiu” të Durrësit, në datat 28 dhe 29 maj. Në orën 19.00 duhet të zini vendet tuaja dhe të shijoni një komedi me humor të bukur, interpretime brilante dhe të qeshura pa fund.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img