Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

“Kur erdha në shtëpi, gjeta këto”, Morena Taraku surprizohet me dhuratën “anonime”

Lajme të ngjashëm

Modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku është njëra nga personazhet më të pëlqyera dhe  të komentuara në medien rozë.

Ajo ësjhtë shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan me ndjekësit foto dhe video nga përditshmëria dhe projektet e reja muzikore.

Së fundmi këngëtarja tregoi se është surprizuar në një mënyrë të veçantë, pasi dikush i ka dërguar 3 buqeta me lule në shtëpi.

“Erdha në shtëpi dhe gjeta këto”, ka shkruar këngëtarja në foton që ka shpërndarë në rrjetet sociale.


Më shumë