Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
82 %
2.1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
20 °
E premte, 24 Shtator, 2021
spot_img

Kur e humbe virgjërinë? Ish-missi shqiptar tregon detaje nga jeta private, flet për lidhjen me reperin dhe për sa Euro do luante skena ‘hot’

spot_img

Lajme të ngjashëm

be8e87e50726fd38b43d67280ab637ef

Ish-Missi shqiptar Trejsi Sejdini është vendosur në qendër të vëmendjes së mediave pasi u përfol për një romancë me reperin, Don Xhoni, duke qenë se mori pjesë në klipin e tij, me skena të forta erotike.

Bukuroshja nga Elbasani u shpreh se nuk janë të dashur dhe janë takuar me njëri-tjetrin thjesht për një bashkëpunim.

Gjatë një intervistë për ‘Prive’, ajo tregoi detaje nga jeta e saj personale, teksa zbuloi e lidhja e saj më e gjatë ka zgjatur katër vite, ndërsa tregoi se një mashkull për të qenë në krah të saj thjesht ‘duhet ta bëjë të ndihet mirë’.

Ajo gjithashtu u pyet nëse do luante në skena erotike për 1 milionë euro, dhe ish-Missi u përgjigj: Normal që po.

Pyetje: Cila është e vërteta për lidhjen me Don Xhon?

Trejsi Sejdini: Është thjesht një bashkëpunim dhe jam e lumtur që bashkëpunoj me djalin në fjalë

Pyetje: Kur e humbe virgjërinë

Trejsi Sejdini: Prap pyetje ‘hot’, jo nuk do i përgjigjem

Më shumë

spot_img