Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022
spot_img

“Kur dy hëna takohen”, modelja e njohur tregohet “zemërgjerë” me ndjekësit, poston foton komplet nudo me të pasmet bombastike

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Modelja braziliane Adriana Lima njihet për pozat e saj tërheqëse dhe për “zemërgjerësinë” e saj me ndjekësit duke i dhuruar herë pas here foto me pak rroba mbi trup sa ndonjëherë edhe nudo. Sërish Adriana ka ditur si të realizojë foton perfekte nën dritën e Hënës dhe pa të brendshme fare.

Ajo është fotografuar duke qëndruar përballë me hënën në një liman pranë një deti në SHBA. “Kur dy Hëna takohen”, shkruan Adriana krah fotos. E mënjëherë ndjekësit “shpërthyen” dhe i lanë komentet lumë për trupin perfekt të modeles, të cilin na lejoni ta themi që do e kishte zili çdo femër.

albsig

spring

Epo, mbrapa trupit të Adrianës sigurisht që qëndron një punë intesive në palestër, një dietë e ndjekur me përpikmëri dhe ashtu si është dhe shprehja “çdo sakfricë dhe lodhje në fund shpërblehet”, dhe Adriana është shpërblyer me një super trup.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img