Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

Kur Dritan Hoxha, Saimir Kodra, Arbana Osmani, Gent Pjetri… punonin bashkë në “Top Albania Radio”

Lajme të ngjashëm

Një foto dalë nga arkivat, sjell në vëmendje kohën e artë të “Top Albania Radio”. Atëhere kur të gjithë ishin bashkë dhe kaq të rinj… Personazhet që spikasin janë Arbana Osmani, Saimir Kodra Gent Pjetri dhe Gerta Heta por pas tyre qëndron Dritan Hoxha, themeluesi i ndjerë i ”Top Media”. Arbana dhe Genti, edhe sot e kësaj dite nuk e kanë braktisur familjen e madhe të Top Medias, Saimiri aktualisht është nën drejtimin e “Stop” në Tv Klan ndërsa Greta te “In Tv”.

Artikulli paraprakPANORAMA
Artikulli tjetërSHEKULLI

Më shumë