Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
28 %
1.5kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021
spot_img

Kur do të vaksinohen mësuesit? Përgjigjet Rama: Gjithçka varet nga…(E PLOTË)

spot_img

Lajme të ngjashëm

ae507aad28b20a16046bb0f108b54272

Kryeministri Edi Rama ka dhënë një deklaratë për mediat, përpara stadiumit Air Albania.

Ai u pyet nga gazetarët se kur do të vaksinohem mësuesit.

Në përgjigjen e tij, Rama tha se gjithçka varet nga dozat që do të vijnë.

“Siç ka qenë thënë gjithmonë bazuar në dozat që kemi në dispozicion, rëndësi ka që me dozat që kemi do të përfundojmë vaksinimin e të gjithë mjekëve dhe infermierëve”,- tha Rama.

Më shumë

spot_img