Tirana
clear sky
30.5 ° C
30.5 °
30.5 °
45 %
2.6kmh
0 %
Mar
30 °
Mër
40 °
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
E martë, 3 Gusht, 2021

Kur do të përfundojë procesi i vaksinimit në Shqipëri, Rama zbulon projektin AMBICIOZ

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ka prezantuar kandidatët e PS-së për qarkun e Tiranës, për zgjedhjet e 25 prillit.

Gjatë fjalës së tij, Rama foli edhe për projektin ambicioz për të përfunduar vaksinimin e të gjithë shqiptarëve brenda pranverës së vitit të ardhshëm.

“Duke vaksinuar shumë njerëz dhe duke këputur në shumë pjesë zinxhirin e infektimeve.

Objektivi ambicioz është që vaksinimi të përfundojë në pranverën e ardhshme dhe është plotësisht e realizueshme”,- tha Rama.

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img