Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
46 %
6.2kmh
0 %
Mar
7 °
Mër
10 °
Enj
13 °
Pre
14 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

Kur do të martohesh? Rozana Radi jep përgjigjen që askush nuk e priste

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

cea94031b229f38fe70acd5de60c2a89

Këngëtarja e njohur Rozana Radi është një ndër personazhet më të dashur për publikun shqiptar.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan dhe foto me ndjekësit e saj.

Së fundmi Rozana ka zhvilluar një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Pyetjet kanë qenë të shumta, por një ndër to ka rënë në sy.

Një ndjekës e ka pytur kantautoren se kur do te ketë një ndasmë. Ndërsa, këtë përgjigje nuk e priste askush.

“Kur do martohesh” e ka pyetur një ndjekës.

“Aq shpejt sa sta merr mendja”, iu është përgjigjur Rozana Radi, duke na lënë të kuptojmë që shpejti do t’i japë fund beqarisë.

Screenshot_15.png

Screenshot_16.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img