Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
50 %
1.5kmh
75 %
Mër
26 °
Enj
34 °
Pre
32 °
Sht
30 °
Die
27 °
E mërkurë, 10 Gusht, 2022
spot_img

Kur do të hapen universitetet? Kryeministri Rama u përgjigjet studentëve

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama është pyetur nga studentët se kur do të hapen universitetet.

albsig

Ai nuk dha një përgjigjje të prerë dhe tha se është herët për të folur për këtë çështje pasi situata e Covid-19 mund të ndryshojë brenda ditës. Sipas tij deri më tani janë hasur me vendimmarrje të momentit të fundit.

“Nuk jemi në një situatë normale kur vendimet duhet të lajmërohen shumë kohë më përpara. Faktikisht vendimi është marrë pak ditë para se të hynte në fuqi por siç mund të themi këtë duhet të themi edhe tjetrën se është e kotë të bëjnë spekulime se deri kur do qëndrojë kështu situata”, u shpreh Rama.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img