Kur dasmorët e marrin lojën më serizosht seç duhet, ndodh dhe kjo (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:39 18-08-2016 Kur dasmorët e marrin lojën më serizosht seç duhet, ndodh dhe kjo (Video)

Kjo është një video që ka qarkulluar në rrjetet sociale. Në një dasmë teksa luajnë me tullumbace, e cila nuk plas, loja ka zgjatur shumë, ka munduar e stërmunduar dasmorët derisa ja kanë arritur qëllimit. 

 

Hera pare eshte cik e veshtire, pastaj msohesh.. Cit. #AlbanianGentlemanVideo

A video posted by AlbanianGentleman (@albaniangentleman) on Aug 18, 2016 at 2:44am PDT

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011914014816284
array(1) { ["section"]=> string(76) "kur-dasmoret-e-marrin-lojen-me-serizosht-sec-duhet-ndodh-dhe-kjo-video-50108" }