Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

Kundërshtuan punonjësit e policisë, arrestohen dy persona në Pukë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Policia ka ndaluar 2 persona të cilët lëviznin me motor gjatë mesnatës. Ata janë ndaluar për një kontroll të zakonshëm por kanë kundërshtuar policët dhe janë arrestuar.

Nën pranga janë vendosur shtetasit Bardhok Gj. dhe Kristian P., të cilët po lëviznin gjatë mesnatës me motor. Gjatë kontrollit të policisë, janë gjetur dy maska të cilat dy të prangosurit i kishin me vete për arsyje të paditur deri tani.

Ata kanë kundërshtuar policët gjatë kontrollit dhe arrestimit të tyre, ndërkohë që materialet i kanë kaluar prokurorisë. 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img